Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wkłady do filtrów mechanicznych sznurkowe bakteriostatyczne doskonale sprawdzą się w filtracji domowej. Wykazują silne działanie antybakteryjne i bakteriostatyczne na mikroorganizmy bytujące w wodzie, przez co są często wykorzystywane w przed stacjami uzdatniania wody oraz jako filtr mechaniczny na cały dom.

Prezentowane w tej kategorii filtry usuwają z wody takie zanieczyszczenia mechaniczne jak: piasek, rdza, mętność, osad, co jest szczególnie ważne, w sytuacjach gdy woda nie jest na bieżąco eksploatowana z ujęcia lub jest to ujęcie wody pitnej. Zastosowana w nich technologia BACinx, skutecznie wykorzystując cząsteczki nanosrebra zabija groźne dla naszego zdrowia bakterie. Dokładniej, jony srebra wpływając na strukturę komórek bakteryjnych, niszczą ich funkcje i hamując wzrost. Wysoka skuteczność tej technologii została potwierdzona dla bakterii gram ujemnych, jak i dodatnich.

Spośród pozostałych zalet tego rodzaju filtrów, warto również wyróżnić ich: wysoką szczelność, proste serwisowanie, długi okres eksploatacji, a także posiadanie niezbędnych certyfikatów potwierdzających ich wysoką skuteczność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl