WITAMY !!! 

Chcemy poinformować Państwa, że w dniach od 7.08.2020 do 16.08.2020r. wyjeżdżamy na długo wyczekiwany urlop. Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane po 17.08.2020r. 

Pozdrawiamy :) 

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
BLACK FRIDAY
IBO 3,5SDm 3/18
IBO 3,5SDm 3/18
745,00 zł 707,25 zł
szt.
IBO 3Sdm 24 z 1,5 m kablem
IBO 3Sdm 24 z 1,5 m kablem
585,85 zł 581,03 zł
szt.

Wkłady do filtrów mechanicznych sznurkowe bakteriostatyczne doskonale sprawdzą się w filtracji domowej. Wykazują silne działanie antybakteryjne i bakteriostatyczne na mikroorganizmy bytujące w wodzie, przez co są często wykorzystywane w przed stacjami uzdatniania wody oraz jako filtr mechaniczny na cały dom.

Prezentowane w tej kategorii filtry usuwają z wody takie zanieczyszczenia mechaniczne jak: piasek, rdza, mętność, osad, co jest szczególnie ważne, w sytuacjach gdy woda nie jest na bieżąco eksploatowana z ujęcia lub jest to ujęcie wody pitnej. Zastosowana w nich technologia BACinx, skutecznie wykorzystując cząsteczki nanosrebra zabija groźne dla naszego zdrowia bakterie. Dokładniej, jony srebra wpływając na strukturę komórek bakteryjnych, niszczą ich funkcje i hamując wzrost. Wysoka skuteczność tej technologii została potwierdzona dla bakterii gram ujemnych, jak i dodatnich.

Spośród pozostałych zalet tego rodzaju filtrów, warto również wyróżnić ich: wysoką szczelność, proste serwisowanie, długi okres eksploatacji, a także posiadanie niezbędnych certyfikatów potwierdzających ich wysoką skuteczność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl