Producenci

Jeśli szukasz zbiornika GWS o sprawdzonych parametrach lecz o lekkiej kompozytowej konstrukcji, rozwiązaniem jest seria C2 Lite CAD. Niezawodne zbiorniki zaprojektowane zostały z wykorzystaniem opatentowanej technologii przepony CAD2. Konstrukcja taka zapobiega odkształceniom membrany i jest dużo bardziej trwała niż stosowana w innych kompozytowych zbiornikach konstrukcja workowa. Przepona wykonana jest z zagęszczonego butylu odpornego na działanie chloru, wody wysoko zmineralizowanej jak i zdemineralizowanej. W komorze wody znajduje się wykonana z pierwotnego polipropylenu wkładka. Zbiorniki C2 LITE CAD są łatwe w instalacji, odporne na warunki atmosferyczne i zaprojektowane tak, by wytrzymać nawet skrajnie niekorzystne warunki otoczenia. 

W celu zapewnienia konstrukcji integralności każdego zbiornika, zbiorniki C2 Lite CAD są badane pod względem jakości w kilku etapach, na linii produkcyjnej.

Inwestycja w zbiorniki C2 Lite CAD jest warta ich ceny ponieważ są to najlepsze jakościowo zbiorniki kompozytowe dostępne dziś na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl