Producenci

Zbiorniki Hydroforowe Challenger doskonale nadają się do wielu zastosowań, w tym układów wspomagających, podlegających rozszerzalności cieplnej, układów nawadniania oraz do tłumienia uderzeń hydraulicznych.

Komora wodna, o opatentowanej konstrukcji i kontrolowanym działaniu

Sprawdzone i niezawodne zbiorniki serii Challenger zostały zaprojektowane w opatentowanej technologii przepony CAD2. Posiadają przeponę z zagęszczonego butylu odporną na działanie chloru, wody wysoko zmineralizowanej jak i zdemineralizowanej oraz wkładkę z pierwotnego polipropylenu w komorze wody, która izoluje blachę zbiornika od kontaktu z wodą. Membrana (przepona) osadzona jest wewnątrz zbiornika za pomocą specjalnego pierścienia zaciskowego, oddzielając komorę wody od komory powietrza,  w której to powietrze jest wstępnie sprężone.

Przyłącze wody wykonane ze stali nierdzewnej oraz sposób jego osadzenia powoduje mieszanie wody na wlocie do zbiornika, zapobiegając zatkaniu się otworu.

Na zewnątrz, wykończająca dwuskładnikowa poliuretanowa powłoka lakierowa w kolorze migdałowym, nakładana na podkład epoksydowy, zapewnia ochronę przed promieniami ultrafioletowymi (UV) i mgłą solną przez setki godzin.

Komora powietrzna jest uszczelniana montowanym na stałe pierścieniem uszczelniającym typu o-ring oraz pianką zamknięto-komórkową, co zapewnia wiele lat pracy bez wycieków i bez konieczności konserwacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl