Producenci

Global Water Solutions Ltd (GWS) to jeden z największych na świecie producentów zbiorników ciśnieniowych. GWS dąży do tego, aby stać się wiodącym dostawcą rozwiązań dla światowych potrzeb przetwarzania i dostarczania pitnej, czystej wody. Produkty są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. GWS jest częścią grupy Swan, która jest właścicielem wielu firm zajmujących się produkcją i dystrybucją produktów grzewczych, wodno-kanalizacyjnych i wodociągowych.

Szeroka oferta i innowacyjny rozwój produktów zapewnił firmie GWS pozycję na rynku jako najbardziej wszechstronny dostawca zbiorników ciśnieniowych i produktów do uzdatniania wody. Jego podstawowe wartości to zapewnianie długoterminowych korzyści wszystkim, a także dbanie o środowisko przy jednoczesnym zachowaniu świadomości społecznej podczas współpracy ze wszystkimi społecznościami, którym służy firma. Stworzenie elastycznych, przystępnych cenowo rozwiązań, które zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na bezpieczną i obfitą wodę pitną, pozwala GWS skupić się na dostarczaniu najnowocześniejszych technologii do przemieszczania i przetwarzania wody.

Oprócz tego, że są wykonane z najwyższej jakości materiałów, wszystkie produkty GWS są rygorystycznie testowane i posiadają obszerne gwarancje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl