Producenci

Grundfos jest światowym liderem w dziedzinie nowoczesnych technologii pomp i ustanawia trendy w technologii wody. Przyczyniamy się do globalnego, zrównoważonego rozwoju tworząc pionierskie technologie, które nie szkodzą naszej planecie i poprawiają jakość życia ludzi.


"Globalny lider"
to oznacza, że Grundfos jest postrzegany na całym świecie zarówno przez swoich klientów jak i konkurencję, jako wiodący gracz w branży pomp. Projektujemy, produkujemy, sprzedajemy i serwisujemy wysokiej jakości rozwiązania pompowe oraz ustalamy standardy w tej branży.


"Zaawansowane rozwiązania pomp"
to oznacza, że oferujemy kompletne rozwiązania, aby sprostać wymaganiom naszych klientów - bez względu na to jak skomplikowane lub jak wielkie są to rozwiązania,


"Ustanawianie trendów w technologii wody"
to oznacza, że staramy się być jednym z liderów w branży, jeśli chodzi o znalezienie sposobów wykorzystania nowych technologii dostarczania i oczyszczania wody i ścieków.


"Wkład w globalny zrównoważony rozwój”
to oznacza, że działamy w sposób zapewniający zrównoważoną ochronę środowiska i tworzymy trwałe rozwiązania "od kołyski aż po grób". Jesteśmy zaangażowani we wnoszenie znaczącego wkładu w zmniejszenie szkodliwego wpływu na środowisko poprzez ograniczenie zarówno własnej emisji dwutlenku węgla, jak i naszych klientów. Dążymy do tworzenia przyjaznych środowisku technologii i rozwiązań zgodnych z zasadami recyklingu i ograniczają własne zużycie wody, poprawiają naszą wydajność energetyczną oraz pozwalają konsumentom na zmniejszenie zużycia wody i energii.


”Przełomowe technologie”
to oznacza, że będziemy tworzyć takie rozwiązania, jakich świat dotąd nie znał. Rozszerzymy zasięg naszej działalności o nowe kategorie i obszary, wykorzystując nasze technologie w nowy i kreatywny sposób, w oparciu o wymagania naszych klientów.


”Poprawa jakości życia ludzi i dbałość o Ziemię”
to oznacza, że w rozwijającym się świecie koncentrujemy się na ludziach oraz na tym, że w naszych rozwiązaniach zawsze istnieje równowaga między aspektami ludzkimi, społecznymi i środowiskowymi. Pragniemy umożliwić ludziom dbanie o siebie i chcemy, aby więcej osób żyło wygodniej, nie wywierając negatywnego wpływu na środowisko i zasoby naturalne. Zawsze chętnie pochylamy się nad problemami najbiedniejszych społeczności świata i ludzi wymagających szczególnej troski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl