Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Głowica to profesjonalne zamknięcie studni głębinowej, chroniące ją przed zanieczyszczeniem. Unikniemy w ten sposób nieprzyjemnych niespodzianek, dostania się kamieni a nawet małych stworzeń do studni i pompy. Dzięki odpowiedniej budowie poszczególne głowice umożliwiają rozdzielenie strumienia wody, na przykład na dom oraz ogród.

Głowicę zakłada się na rurę studzienną bądź wsuwa do wewnątrz rury. W naszej ofercie znajduje się kilka niezawodnych modeli różniących się wymiarami, dla najlepszego dopasowania do posiadanych urządzeń i parametrów studni. Wszystkie produkty posiadają wymagane atesty i są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zapewniają bezproblemową pracę pompy i korzystanie z wody ze studni przez długi czas. Głowice oraz adaptery są objęte gwarancją producenta.

W tej kategorii prezentujemy także innowacyjne adaptery służące do zawieszenia pompy bezpośrednio w odwiercie studziennym. Można w ten sposób uniknąć wyprowadzania rury tłocznej na powierzchnię i betonowej obudowy studni. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl