Witamy na stronie internetowej firmy AMD Pompy, gdzie zajmujemy się dostarczaniem takich rozwiązań, jak:

- systemy nawadniania ogrodu,
- pompy głębinowe,
- zestawy studzienne,

- filtry mechaniczne,
- zbiorniki przeponowe,
- i wielu więcej produktów.

Proponujemy rozwiązania jedynie od znanych i cenionych w branży producentów, między innymi Panelli, ZDS, Grundfos, IBO, Coelbo i jeszcze wielu innych. Zachęcamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali już z naszej oferty produktowo-usługowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty AMD Pompy

 

W ramach działalności naszego przedsiębiorstwa, zajmujemy się nie tylko sprzedażą pomp głębinowych oraz pozostałych dostępnych produktów, ale też ich montażem. Nasz zespół każde zlecone zadanie wykonuje zgodnie ze sztuką, dokładając wszelkich starań, aby instalacja była solidna i służyła naszym Klientom przez długi czas. Dlatego już teraz zapraszamy do zakupu dostępnych u nas rozwiązań - nowoczesnych pomp głębinowych, a także pozostałych produktów, które możemy zamontować w Twoim domu czy zakładzie przemysłowym.

Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Numer konta:

97 1050 1100 1000 0092 3108 6381 ING Bank Śląski S.A.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelew natychmiastowy (online)

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

Płatność gotówką przy odbiorze zamówienia

Odbiór zamówienia możliwy pod adresem : ul. Wadowicka 43, 34-108 Przybradz po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem mailowo (michał.dziubany@onet.pl) lub telefonicznie (788459878).


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl