Witamy na stronie internetowej firmy AMD Pompy, gdzie zajmujemy się dostarczaniem takich rozwiązań, jak:

- systemy nawadniania ogrodu,
- pompy głębinowe,
- zestawy studzienne,

- filtry mechaniczne,
- zbiorniki przeponowe,
- i wielu więcej produktów.

Proponujemy rozwiązania jedynie od znanych i cenionych w branży producentów, między innymi Panelli, ZDS, Grundfos, IBO, Coelbo i jeszcze wielu innych. Zachęcamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali już z naszej oferty produktowo-usługowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty AMD Pompy

 

W ramach działalności naszego przedsiębiorstwa, zajmujemy się nie tylko sprzedażą pomp głębinowych oraz pozostałych dostępnych produktów, ale też ich montażem. Nasz zespół każde zlecone zadanie wykonuje zgodnie ze sztuką, dokładając wszelkich starań, aby instalacja była solidna i służyła naszym Klientom przez długi czas. Dlatego już teraz zapraszamy do zakupu dostępnych u nas rozwiązań - nowoczesnych pomp głębinowych, a także pozostałych produktów, które możemy zamontować w Twoim domu czy zakładzie przemysłowym.

O firmie

Firma powstała w 2015r. Zajmujemy się głównie przyłączami studni głębinowych do domów jednorodzinnych, małych zakładów przemysłowych oraz nawadnianiem w rolnictwie.

Od 05.2017r. nasz instalator jest rekomendowanym instalatorem firmy Vaillant zajmującej się ekologicznym pozyskaniem energii cieplnej. 

Oferujemy również od niedawna usługi automatycznego nawadniania ogrodów, profesjonalnego oświetlenia oraz organizacji oczek wodnych. 

Jesteśmy młodym i prężnym zespołem, który dąży do wysokiej oceny wśród Naszych klientów. Każde zadanie realizujemy z pasją i traktujemy jako wyzwanie, które podnosi kwalifikacje całego zespołu. 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl